PRAGUE CODING

WordPress

WordPress je nejrozšířenější open source CMS na světě, využívá ho více než 30 % webů od malých blogů až po velké zpravodajské servery. Proto jsme se ho naučili upravovat na míru dle požadavků zákazníka, ve vlastním buildu jsme odstranili všechny technologické nedostatky a udělali z něj bezkonkureční řešení pro malé podniky i nadnárodní korporace.

Díky nezávislosti platformy můžete kdykoliv vyměnit správce systému, k ničemu se nevážete a připravená aplikace se stává plně vaším vlastnictvím. Často tedy zajišťujeme samostatný vývoj a správu si následně přebírá klient, nebo jeho agentura.

Kvalitní pluginy

Používáme pouze otestované pluginy s pravidelnou aktualizací. Díky tomu je aplikace rychlá, bezpečná a jednoduše se spravuje.

Administrace na míru

Zapomeňte na levné, přeplácané šablony. Připravujeme administraci na míru, ve které zůstanou jen ty nejdůležitější sekce, vyzná se v ní tedy úplně každý.

Pluginy na míru

Objednávkové procesy, složité formuláře, mapy prodejen, kalendáře a další pluginy na míru připravujeme pro naše klienty již několik let.

Dlouhodobá správa

Pokud nemáte vlastního editora obsahu, rádi budeme váš web dlouhodobě spravovat. Zajistíme kvalitní hosting i doménu a vy už se nemusíte o nic starat.

Tešíme se na nové spolupráce, kontaktujte nás.