3D modelování, focení a texty

Obsah je král, pokud je kvalitní a unikátní.

Připravujeme foto-realistické 3D modely pro počítačové hry, 3D tisk, rozšířenou i virtuální realitu. Nafotíme vaše produkty a připravíme unikátní texty optimalizované pro vyhledavače v různých jazycích.

 • Fotorealistické 3D modelování

  Pro naše klienty připravujeme foto-realistické 3D modely a 3D vizualizace produktů. Na zakázku tvoříme 3D modely pro 3D tisk, počítačové hry, video produkci, virtuální i augmentovanou realitu. Pro zobrazení 3D modelů na webových stránkách následně využíváme nástroje, díky kterým si uživatelé prohlédnout 3D model ze všech stran a nebo zobrazí v rozšířené realitě přímo u sebe doma.

 • 360 stupňové produktové fotografie

  Díky studiu s kvalitní foto technikou a osvětlením dokážeme dosáhnout optimální přesnosti barev a nafotit vaše produkty ze všech stran. Náš tým vývojářů následně implementuje na váš web nástroje pro zobrazení 360 stupňových produktových fotografií, aby si vaši zákazníci mohli produkt prohlédnout snadno ze všech stran na mobilu, tabletu i notebooku.

 • Produktové focení a video produkce

  Pro naše klienty dokážeme zajistit všechny služby spojené s focením produktů. Víme jak nafotit produkty pro e-shop na bílém nebo zeleném pozadí, jak připravit kreativní produktové fotografie pro sociální sítě, billboardy nebo bannery. K dispozici máme i video techniku a prostory pro natočení krátké reklamy, youtube videa, stories, reels nebo videoklipu.

 • Příprava textů

  Když nemáte co říct, řekneme to za vás. Slovy. Anglicky, španělsky, slovensky, česky nebo třeba švahilsky.

4
Awwwards
Mobile Excellence
3
Web Top 100
Honour
6
CSS Design Awards
Special Kudos
5
Awwwards
Honorable Mention