Augmentovaná / rozšířená realita

Měníme svět virtuálně.

Augmentovaná realita propojuje skutečný svět s digitálními objekty, to nám umožňuje vytvářet jedinečné interaktivní zážitky. Přímo na vašem webu. Bez speciální aplikace.

 • Augmentovaná realita přímo na webu

  Zajišťujeme AR vývoj na míru. Máme nástroje, které umožňují implementovat rozšířenou realitu přímo na váš web. Uživatel k zobrazení 3D i jiných digitálních objektů v reálném světě již nepotřebuje žádné brýle, headset, sadu nebo jiné speciální zařízení. Nemusí ani stahovat speciální aplikace či rozšíření. Potřebuje pouze mobilní telefon s fotoaparátem a vaši webovou prezentaci s nástroji, které pro vás máme připravené.

 • Přínos rozšířené reality na webu

  Naši klienti využívají nejčastěji AR na webu pro prezentaci produktů. Zákazník, který si prohlíží webovou prezentaci nebo tištěný katalog jednoduše naskenuje QR kód mobilním telefonem s operačním systémem iOS nebo Android a na obrazovce se mu zobrazí foto-realistický 3D model vybraného produktu v reálné velikosti. Tento model si následně může v mobilu prohlížet ze všech stran a nebo ho umístit na libovolné místo ve svém okolí. Kupujete-li si například novou postel, můžete se podívat, zda se vám do ložnice hodí a pak si ji bez váhání objednat.

 • Integrace augmentované reality

  Naši platformu pro augmentovanou realitu lze jednoduše integrovat s redakčním systémem, e-shopem i běžnou webovou prezentací.

 • Možnosti využití augmentované reality

  Augmentovaná realita nabízí nové interaktivní možnosti prezentace produktů i služeb. Využití najde ve všech oblastech od marketingu, e-commerce, vzdělávání až po automotive, cestování, reality, či telekomunikace.

 • Příklady použití augmentované reality

  Kreativitě se meze nekladou a tak je jen na vás, jakým způsobem tuto technologii využijete. Vyrábíte automobily? Ukažte uživateli, jak bude nové auto vypadat u něj před domem, nechte ho nahlédnout do virtuálního interiéru, nebo dokonce řídit virtuální model. Prodáváte nábytek? Ukažte uživateli, jak bude vypadat ta zelená pohovka v obýváků a co kdyby si mohl změnit i barvu? Stavíte domy na klíč a chcete klientovi ukázat, jak bude vypadat na jeho pozemku? Co kdyby se rovnou prošel virtuálním modelem a prohlédl si ho ze všech stran?

4
Awwwards
Mobile Excellence
3
Web Top 100
Honour
6
CSS Design Awards
Special Kudos
5
Awwwards
Honorable Mention