HTML / CSS kódování

Kódování responzivních webových prezentací a newsletterů je naše specializace.

Sledujeme trendy, využíváme vhodné metodologie a postupy. Kód od nás je optimalizovaný pro vyhledávače a sociální sítě, validní, obohacen o důležitá metadata a mikroformáty.

 • Metodika BEM

  Při kódování šablon často využíváme metodiku BEM, ve které jsou striktně definovaná pravidla pro pojmenování CSS elementů. Díky tomu se následně v kódu vyzná každý programátor i bez rozsáhlé dokumentace.

 • Bootstrap, Tailwind CSS a další frameworky

  Na žádost klienta použijeme libovolný framework a postavíme web například na nejnovější verzi Bootstrapu nebo Tailwind CSS. S výběrem vhodného frameworku pro váš web či aplikaci rádi poradíme.

 • Responzivní design

  Šablony od nás jsou vždy plně responzivní, pokud se nedomluvíme jinak. Z pokladů nám většinou stačí pouze náhled desktop verze, zbytek si vymyslíme / dokreslíme.

 • Datová optimalizace

  Minimalizujeme velikost zdrojových dat a obrázků, aby se vaše prezentace načítala co nejrychleji. Roboti vyhledávačů i uživatelé ji pak budou milovat.

 • Interakční design

  Máme rádi, když se věci hýbou (správným směrem). A pohyb rádi přenášíme v podobě interakcí i na webové prezentace, aby uživatelům pomáhaly a zvedaly je ze židle.

 • Programování JavaScriptů

  S programováním složitějších JavaScriptů si poradíme hravě. Dodejte nám specifikaci funkčních požadavků, termíny a očekávejte od nás vyladěné výstupy.

4
Awwwards
Mobile Excellence
3
Web Top 100
Honour
6
CSS Design Awards
Special Kudos
5
Awwwards
Honorable Mention