PRAGUE CODING

HTML / CSS kódování

Kódování responzivních webových prezentací a newsletterů je naše specializace. Sledujeme trendy, využíváme vhodné metodologie a postupy. Kód od nás je optimalizovaný pro vyhledávače a sociální sítě, validní, obohacen o důležitá metadata a mikroformáty.

Responzivní design

Šablony od nás jsou vždy plně responzivní, pokud se nedomluvíme jinak. Z pokladů nám většinou stačí pouze náhled desktop verze, zbytek si vymyslíme / dokreslíme.

Datová optimalizace

Minimalizujeme velikost zdrojových dat a obrázků, aby se vaše prezentace načítala co nejrychleji. Roboti vyhledávačů i uživatelé jí pak budou milovat.

Metodika BEM

Nejraději při kódování využíváme metodiku BEM, ve které jsou striktně definovaná pravidla pro pojmenování CSS elementů. Díky tomu se následně v kódu vyzná každý programátor i bez rozsáhlé dokumentace.

Frameworky

Na žádost klienta použijeme libovolný framework a postavíme web například na nejnovější verzi Bootstrapu. S výběrem vhodného frameworku pro váš web či aplikaci také rádi poradíme.

Interakční design

Máme rádi, když se věci hýbou (správným směrem). A pohyb rádi přenášíme v podobě interakcí i na webové prezentace, aby uživatelům pomáhaly a zvedaly je ze židle.

Programování JavaScriptů

S programováním složitějších JavaScriptů si poradíme hravě. Dodejte nám specifikaci funkčních požadavků, termíny a očekávejte od nás vyladěné výstupy.

Tešíme se na nové spolupráce, kontaktujte nás.